Hedef KitleToplu Taşıma Araçları, Taksiler

Akıllı Durak Yönetim Sistemi

Akıllı Durak Sistemi, otobüs, tren gibi toplu taşıma araçlarıyla duraklar arasında kurulan akıllı bir otomasyon sistemidir. Akıllı Durak Sistemi, kullanıldığı bütün araçların bulundukları hatları, gidecekleri durakları ve o duraklara varmak için geçecek süreleri yolcu bilgilendirme ekranları aracılığıyla yolculara sunmaktadır. Google speech desteği ile yolculara sesli bilgilendirme de yapılmaktadır.

Merkezden yönetilebilme özelliği ile uzaktan durak güncellemeleri yapılabilmektedir. Sistemin araç içindeki kameraya entegre edilmesiyle araçta kaç yolcu olduğu, aracın doluluk oranı gibi bilgiler ulaşılabilir hale getirilmektedir. 

Avantajları Neler?

Sistem yolcuların duraklarda bekleme sürelerini azaltır.

Ulaşımda aksaklıkları önler.

Sistem, grafiksel incelemeler kullanarak bilgi ve izleme kalitesini iyileştirir

Sistem müşteri memnuniyetini artırır.

Taksiler ve hava uçakları için diğer BT çözümleriyle sorunsuz bir şekilde entegre edilebilir.

HANGİ EK ÖZELLİKLERİ SAĞLIYOR?

Reklam Panoları

Sistemimiz ölçeklenebilir olduğundan, araçlardaki ekranlar üzerinden reklam yayınlamaları da yapılabilmektedir. Otomatik reklamların yanı sıra, aracın konumunu kullanarak yakındaki AVM, mağaza gibi yerlerin reklamları anlık olarak ekranda izlenebilmektedir. Araç içindeki kameradan elde edilen veriye bakılarak reklamların ne kadar kitleye ulaştığına da erişilebilir.

Güzergah Panelleri

Durak yönetim sistemimiz araç dışındaki led gösterge panellerine de entegre edilmektedir. Bu ekranlarda aracın numarası, kalkış varış durakları ve geçtiği başlıca duraklar gösterilebilmektedir. Böylece durak, araç içi ve araç dışı sistemler birbiriyle eş zamanlı olarak çalışmaktadır.

MODÜLER, GELECEĞE DÖNÜK VE FONKSİYONEL...

Sistemimiz ölçeklenebilir, geleceğe dönük ve müşteri odaklı olduğundan, araç takip sistemi, NVR kamera sistemi gibi diğer ürünlerimizle birleştirilerek daha fonksiyonel hale getirilebilir.